Opieka prawna

LEX SECURE 24H OPIEKA PRAWNA

 

Szanowni Państwo, Zarządcy Nieruchomości i Pośrednicy w Obrocie Nieruchomościami.

Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami informuje, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Zarządców Nieruchomości KIGN i Pośredników w Obrocie Nieruchomościami KIGN, Członków KIGN i Firm współpracujących – podjęliśmy uchwałę w sprawie dalszej współpracy z Kancelarią Lex Secure.

W ramach umowy z Kancelarią, wprowadziliśmy nowe rozwiązanie dające wszystkim naszym Członkom możliwość korzystania z profesjonalnej 24h Opieki Prawnej. Usługa ta gwarantuje stały dostęp do prawnika i pomoc w rozwiazywaniu problemów we wszystkich sytuacjach, które wymagają znajomości aktualnych przepisów prawa – zarówno w sprawach zawodowych, jaki i w sprawach prywatnych.

24h Opieka Prawna dla Członków KIGN co do zasady realizowana jest w terminie 24-godzin (od zadanego pytania prawnego lub prośby o przygotowanie projektu pisma lub wzoru dokumentu), przez zespół doświadczonych prawników – radców prawnych i adwokatów doradców podatkowych. Nie ograniczamy ilości usług, kierujemy się zasadą, że realizacja kolejnej usługi prawnej rozpoczyna się niezwłocznie po zakończeniu usługi wcześniejszej.

Wszystkie nasze dokumenty i usługi sygnowane są zawsze przez radców prawny i adwokatów i przekazywane do Klienta drogą elektroniczną (na indywidualny adres e-mail).

 

WARIANT PREMIUM obejmuje:

W skład Pakietu Premium 24h Opieki Prawnej dla Członków KIGN i Firm współpracujących wchodzą:

24h Infolinia prawna – kontakt z prawnikiem we wszystkich sprawach prawnych związanych z życiem prywatnym i zawodowym

Porada prawna – nielimitowane odpowiedzi na pytania prawne w formie opinii prawnej albo rozmowy z prawnikiem

Dokument prawny – spersonalizowany dokument przygotowany przez prawnika na podstawie stanu faktycznego przekazanego przez Klienta

Wideoporada prawna – rozmowa z prawnikiem za pośrednictwem internetowego wideokomunikatora

Wybór Adwokata – wybór najlepszego adwokata do sprawy sadowej

Zakres Prawa – całe prawo polskie oraz prawo europejskie obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej

Nieograniczona ilość pytań prawnych – brak limitu ilości pytań

24h Opieka Prawna obejmuje swoim zakresem Klienta (Członka KIGN) oraz jego najbliższych.

Szanowni Państwo, Zarządcy Nieruchomości i Pośrednicy w Obrocie Nieruchomościami.

Niezmiennie proponowana 24h Opieka Prawna umożliwia uzyskanie na najwyższym poziomie odpowiedzi na pytania prawne ze WSZYSTKICH dziedzin prawa polskiego i europejskiego obowiązującego na terytorium RP, przez 24h/7 365 dni w roku.

Opieka prawna, którą świadczy Lex Secure, to udzielanie porad prawnych, przygotowywanie oraz weryfikacja dokumentów i pism klientów przez prawników za pośrednictwem 24h Infolinii prawnej, Internetowej Strefy Klienta i komunikatora Wideoporada.

Pakiety usług prawnych Lex Secure to program unikatowy współpracy i nowoczesnych usług prawo–doradczych. Umożliwia on uzyskanie szybkiej odpowiedzi na pytanie prawne, w formie dokumentu wysyłanego drogą elektroniczną, zawsze sygnowanego przez radcę prawnego lub adwokata. Dzięki Pakietom nasi klienci, o dowolnej porze mają do swojej dyspozycji zespół dyżurujących doświadczonych prawników. Natomiast w sytuacji, gdy sprawa klienta wymaga postępowania sądowego, rekomendujemy skorzystanie z usług najlepszych adwokatów i profesjonalistów prawnych współpracujących z nami – na terenie całego kraju. Ponadto swoim klientom udostępniamy Bazę Wzorów Dokumentów Lex Secure, która zawiera wzory umów oraz pisma standardowe należące do powszechnego obrotu. Jednocześnie klienci mają dostęp do bazy wszystkich aktów prawnych obowiązujących w Polsce, które na prośbę klienta wysyłane są pod wskazany przez niego adres mailowy.

 

24h Opieka Prawna w Pakiecie Premium dla członków KIGN i Firm współpracujących kosztuje 123,00 zł brutto miesięcznie  (1 476 zł brutto rocznie).

(Cena dla firm niezrzeszonych oraz osób niebędących członkami KIGN to 159,90 zł brutto (1 918,80 zł brutto rocznie).

 

Uwaga: wprowadzona dla Państwa 24h Opieka Prawna dotyczy NIE TYLKO spraw związanych z nieruchomościami i budownictwem. Dotyczy WSZYSTKICH dziedzin polskiego prawa, życia zawodowego, a także spraw prywatnych.

 

  • Zarządco nie wiesz jak rozstrzygnąć problem związany z zarządzaniem nieruchomością w swojej wspólnocie mieszkaniowej, spółdzielni, towarzystwie budownictwa społecznego ?
  • Zarządco, Pośredniku chciałbyś otrzymać pomoc prawną przed podjęciem decyzji podatkowej związanej zarządzaniem nieruchomością lub pośrednictwem w obrocie nieruchomością?
  • Zarządco, Pośredniku chcesz wybrnąć z powstałego już problemu związanego z zarządzaniem nieruchomością lub pośrednictwem w obrocie nieruchomością?
  • Masz inne problemy związane z wykonywaniem pracy zawodowej zarządcy nieruchomości lub pośrednika w obrocie nieruchomością?

Poza tym:

  • Chcesz sporządzić testament i nie wiesz jak to zrobić? Kupiłeś wycieczkę w biurze i chcesz z niej zrezygnować? Rozwiązujesz związek małżeński i chcesz uregulować stosunki majątkowe i opiekę nad dziećmi?
  • Chciałbyś podważyć uchwałę wspólnoty mieszkaniowej? Miałeś stłuczkę lub wypadek drogowy? Otrzymałeś spadek albo uważasz, że powinieneś go otrzymać? Kupiłeś towar i chcesz go reklamować?
  • ……………….. i wiele innych zapytań z zakresu różnych dziedzin polskiego prawa

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami e-mail: biuro@kign.pl