Szkolenia

Od pierwszego telefonu do umowy na wyłączność

Nabór zakończony - brak wolnych miejsc

O szkoleniu:

porozmawiamy o wszystkich aspektach obsługi klienta od zimnego telefonu, przez ofertowanie usług pośrednictwa, podpisanie umowy na wyłączność po sprzedaż i wydanie nieruchomości. Dowiesz się jak rozmawiać z klientem, jak z nim nie rozmawiać i jak zdobyć jego zaufanie. Będzie też czas na porozmawianie o problemach, z którymi ty zmagasz się podczas rozmów z klientami.

Program:
1) Zimne telefony - czy warto je wykonywać,
2) czym jest usługa pośrednictwa i jak ją oferować,
3) prawidłowa komunikacja,
4) obsługa klienta podażowego,
5) wyłączność,
6) obsługa klienta popytowego,
7) case study - rozwiązywanie problemów.

Prośba do uczestników - przypomnijcie sobie przypadki, z którymi nie udało Wam się poradzić w rozmowie z klientem. Wspólnie postaramy się je omówić i znaleźć najlepsze rozwiązania.

Prowadzący:

Marcin Wieluński - Prezes Zarządu Nieruchomości Wieluński Sp. z o.o., licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja PFRN nr 21666). Związany z rynkiem nieruchomości
nieprzerwanie od 2005 roku. Szkoleniowiec, członek DOSPON oraz PFRN. Przedsiębiorca, charyzmatyczny lider, trener sprzedaży oraz szkoleniowiec zajmujący się na co dzień szeroko pojętą tematyką nieruchomości. Z pasją dąży do osiągania wytyczonych celów. Stawia na permanentny rozwój osobisty poparty ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wiedzę zdobywał u wielu cenionych autorytetów. Prywatnie mąż i szczęśliwy tata dwunastolatka. Pasjonat wszystkiego co lata, pływa lub jeździ. Uwielbia podróże, nowe wyzwania i przełamywanie kolejnych barier. Z zamiłowania rajdowiec i pilot samolotowy.

Termin:

13 grudnia 2019 r. (piątek) od godz. 09.00 - 15.00

Miejsce:

Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami
ul. Wita Stwosza 7 - Sala 110
40-954 Katowice

Koszt:

184,50 zł /os. - kwota promocyjna obowiązuje członków KIGN (w tym również jego pracowników) oraz osoby posiadające licencje KIGN wraz z aktualnym wpisem do Centralnego rejestru Zarządców nieruchomości KIGN oraz Pośredników w obrocie nieruchomościami KIGN

307,50 zł /os. - dla pozostałych osób

 

W ramach szkolenia zapewniamy materiały, poczęstunek oraz zaświadczenie.


Polub nas