Szkolenia

Domy Otwarte - jako skuteczne narzędzie sprzedaży nieruchomości - KATOWICE

Domy Otwarte zwane też Drzwiami Otwartymi i/lub prezentacjami dla pośredników są niezwykle popularnym narzędziem marketingowym wśród agentów nieruchomości na zachodnich rynkach - zarówno w USA, Kanadzie i Australii jak i w bardziej dojrzałych rynkach europejskich - Portugalia, Hiszpania czy we Włoszech.
W Krakowie pierwszy dom otwarty nieruchomości na sprzedaż został zorganizowany ponad 5 lat temu przez biuro RE/MAX Prestige i od tamtej pory biuro ma za sobą kilkadziesiąt zorganizowanych Domów Otwartych a co z kolei przełożyło się na wiele zamkniętych transakcji.

Program szkolenia: 

1. Przygotowanie domu otwartego krok po kroku - 14 dni przygotowań
2. Współpraca z właścicielem - o co prosić, czego oczekiwać
3. Marketing Domu Otwartego - narzędzia dzięki, którym dotrzemy do jak największego grona potencjalnych Kupujących
4. Współpraca i partnerzy - jak sprawić by dom otwarty przyciągnął odbiorców
5. Lista kontrolna - dokumenty i materiały
6. Jak kwalifikować potencjalnych Kupujących podczas Domu Otwartego
7. Jak dzięki Domu Otwartemu jednej nieruchomości sprzedać inną? - czyli przykłady i rezultaty
8. Domy Otwarte za granicą - przykłady dobrych praktyk z Portugalii, Australii i USA
9. Dom Otwarty - jeden, pięć, piętnaście a może do skutku?
10. Analiza już przeprowadzonego Domu Otwartego - wnioski i następne działania

Celem warsztatu będzie opracowanie przez każdego uczestnika indywidualnego i bardzo szczegółowego planu marketingowego Domu Otwartego nieruchomości z własnego portfela sprzedaży. Wszystko po to, by z sukcesem zorganizować pierwszy, jak i kolejne Domy Otwarte.

Prowadzące:  

Dominika Dąbrowska - agent nieruchomości, menadżer zespołu sprzedaży RE/MAX Prestige Group. Pierwszy rok współpracy z RE/MAX zakończyła na pozycji nr 11 wśród rankingu wszystkich agentów sieci w Polsce (ponad 200 osób), otrzymując również międzynarodowe wyróżnienie Executive Club. Aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach branżowych, również jako prelegent. Od 6 lat prowadzi szkolenia z fotografii nieruchomości jak i home stagingu. Obecnie aktywnie i warsztatowo szkoli agentów biura. Inicjatorka pierwszych w Polsce regularnych "Śniadań Branży Nieruchomości", które prowadzi regularnie od ponad 2 lat.
Podróżuje po świecie i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkolenia i konferencjach branżowych na całym świecie - od Pragi po Australię, od Porto po Bangkok. Zdobytą wiedzą chętnie dzieli się z kolegami z branży nieruchomości.

Ilona Mastalerz - menadżer RE/MAX Prestige Group, trener, mentor. Założyciel krakowskiego biura RE/MAX Prestige - najlepszego biura sieci w 2015 jak i w 2016 roku. Inspiracją dla niej jest praca agentów i właścicieli biur RE/MAX na całym świecie, które regularnie monitoruje, odwiedza biura, co przekłada na własne działanie. Zorganizowała pierwszy Dom Otwarty w Krakowie, w lutym 2012 roku. Od tamtej pory biuro ma zorganizowanych kilkaset Domów Otwartych - zarówno własnych jak i zainspirowanych jej pracą agentów biura. Na przestrzeni dwóch roku w Małopolsce i na Śląsku była organizatorem ponad 40 otwartych szkoleń dla branży nieruchomości. Zaraża entuzjazmem i chęcią niesienia pomocy - zarówno własnym agentom jak i kolegom z innych biur nieruchomości.
Cel – Podnieść standardy pracy na rynku nieruchomości.

Termin:

29 listopada 2018 r. (czwartek) od godz. 10.00 - 15.30

Miejsce:

Restauracja "Chata z Zalipia"
ul. Wojewódzka 15
Katowice

Koszt netto (+ 23 % VAT):

240,00 zł netto/os. - kwota promocyjna obowiązuje członków KIGN (w tym również jego pracowników) oraz osoby posiadające licencje KIGN wraz z aktualnym wpisem do Centralnego rejestru Zarządców nieruchomości KIGN oraz Pośredników w obrocie nieruchomościami KIGN

270,00 zł netto/os. - dla pozostałych osób

 

W ramach szkolenia zapewniamy materiały oraz przerwę kawową.

 

 


Polub nas