ODZNACZENIA

  Medale Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami

„Zasłużony dla Gospodarki Nieruchomościami” 

 

                            

 

Złote Medale Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami „Zasłużony dla Gospodarki Nieruchomościami” otrzymali:

  1. Budzowska Małgorzata
  2. Bulwan Marek
  3. Filipiak Józef
  4. Furman Zdzisław
  5. Galińska Małgorzata
  6. Grabowska Mariola
  7. Gobelny Henryk
  8. Gwoździk Andrzej
  9. Horodyńska-Zalewska Henryka
  10. Jamrozik Jan
  11. Janelt Adam
  12. Jędryczko Mieczysław
  13. Jóźwik Krystyna
  14. Kamiński Jakub
  15. Kamiński Janusz
  16. Komor Artur
  17. Komorowska Lucyna
  18. Knut Krzysztof
  19. Krisz Janusz
  20. Kumek Anna
  21. Małkiewicz Krzysztof
  22. Mencwal Zbigniew
  23. Nalepa Krystyna
  24. Niedźwiecki Ryszard
  25. Nowakowski Jan
  26. Oklesiński Henryk
  27. Paterek Anna
  28. Pergoł Bogdan
  29. Pielin Romuald
  30. Piórkowska-Jurewicz Henryka
  31. Pręcikowski Jerzy
  32. Przybylski Wacław
  33. Redelbach Roman
  34. Redmer Bernard
  35. Rokosz Edward
  36. Rutkowska Anna
  37. Satkowska-Onoszko Jadwiga
  38. Sikora Tomasz
  39. Skawińska Barbara
  40. Sobstyl Adam
  41. Supłatowicz Maria
  42. Tuk Barbara
  43. Tymich Joanna
  44. Welc Elżbieta
  45. Zażembłowski Adam

Srebrny Medal Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami „Zasłużony dla Gospodarki Nieruchomościami” otrzymał:

  1. Boruch Zdzisław
  2. Furmańczyk Jerzy
  3. Fydrych Małgorzata
  4. Jacyno Henryk
  5. Jędrzycki Andrzej
  6. Kacperczyk Piotr
  7. Kalińczuk Janina
  8. Karasek  Andrzej
  9. Kielak Tomasz
  10. Kiryluk Barbara
  11. Kluczyńska-Gąsiorek Elżbieta
  12. Krajewski Grzegorz
  13. Mąkowski Henryk
  14. Panas Jacek
  15. Piątkowski Wojciech
  16. Stawiarski Wacław
  17. Stopa Renata
  18. Talaga Marek
  19. Żuk Sławomir

Brązowe Medale Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami „Zasłużony dla Gospodarki Nieruchomościami” otrzymali:

  1. Barnaś  Krzysztof
  2. Jacuński Jan
  3. Jaśkiewicz Janusz
  4. Kieliszek Grzegorz
  5. Kotecki Bogdan
  6. Kubalska Katarzyna
  7. Mikłasz Wiesław
  8. Milewczyk Bożena
  9. Niedziela Grażyna
  10. Nizik Ewa
  11. Ormaniec Cecylia
  12. Pigoń Piotr
  13. Rudnicki Tadeusz
  14. Rysz Józef
  15. Serafin Mieczysław
  16. Sobański Jacek
  17. Stefaniak Wanda
  18. Stępień Henryk

 

Polub nas