X Kongres Zarządców Nieruchomości

  

X Kongres Zarządców Nieruchomości

 

26 listopada 2019 r. w Centrum Konferencyjnym ADN, al. Jana Pawła II 25 w Warszawie, odbędzie się X jubileuszowa edycja Kongresu Zarządców Nieruchomości, organizowana przez miesięcznik „Wspólnota Mieszkaniowa”. 

Patronat Honorowy nad Kongresem objęła Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami.

Jak co roku organizatorzy przygotowali bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych i technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Eksperci, znani także z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, podejmą ważne i aktualne tematy,z którymi zarządcy spotykają się w swojej codziennej pracy. Wiele miejsca zostanie poświęcone: zmianom w prawie podatkowym, cyberbezpieczeństwie w obszarze zarządzania wspólnotą mieszkaniową, prawnymi i finansowymi problemami związanymi ze wzrostem kosztów robót remontowo-budowalnych, obroną przed pomówieniami, zniesławieniem i znieważeniem, z którymi spotykają się zarządcy na zebraniach wspólnot oraz w mediach społecznościowych. Eksperci zaprezentują nowe technologie oszczędzające czas i pieniądze.

Nie zabraknie również interesującej debaty, której tematem będzie: Współpraca wspólnot mieszkaniowych z jednostkami samorządu terytorialnego – jak sprostać nowym wyzwaniom cywilizacyjnym oraz oczekiwaniom mieszkańców miast.

Program Kongresu dostępny jest na stronie: http://wm.info.pl/kongres-zarzadcow/program/  

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: http://wm.info.pl/wp-content/uploads/2019/10/x-kzn-formularz-zgloszeniowy-30-09.pdf

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Agata Fiodorow

Koordynator działu Konferencji i Projektów Specjalnych

T: +48 22 242 80 55

E: a.fiodorow@municipium.com.pl

Monika Glegoła

Koordynator działu Konferencji i Projektów Specjalnych

T: +48 22 242 80 20, 604 438 841

E: m.glegola@municipium.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Polub nas