IX Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w IX Ogólnopolskim Kongresie Zarządców Nieruchomości, organizowanym przez redakcję „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Kongres odbędzie się 28 listopada 2018 r. w Centrum Konferencyjnym NIMBUS przy Al. Jerozolimskich 98 w Warszawie, m.in. pod patronatem Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. 

Jak co roku organizator przygotował bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych i technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami.

Eksperci znani z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej” podejmą gorące tematy, z którymi zmierzą się zarządcy w najbliższych miesiącach swojej pracy.
Podczas Kongresu zostaną poruszone tematy finansowe, jak np. rozszerzenie usług o zarządzanie nieruchomością a zwolnienie z VAT czy finansowanie inwestycji wspólnot z wykorzystaniem środków Regionalnych Programów Operacyjnych. Przedyskutowane zostaną aktualne problemy zarządcze oraz zaprezentowane nowe technologie oszczędzające czas i pieniądze w procedurach samego zarządzania budynkami. Omówione zostanie również w ramach debaty podsumowanie wdrażania RODO po kilkumiesięcznym obowiązywaniu przepisów we wspólnotach mieszkaniowych.

Warto spotkać się w przyjaznym gronie, posłuchać o dobrych praktykach zarządzania, zabrać głos w dyskusji oraz zawrzeć nowe znajomości w kuluarach. Z pewnością spotkanie podczas IX Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości będzie nie tylko sympatyczne, ale jednocześnie twórcze i inspirujące.
Program i informacje dotyczące kongresu znajdują się na www.wm.info.pl/kongres-zarzadcow

ZAPRASZAMY

 

Polub nas